Menu

Apvector.pl
O FIRMIE


Domena: https://apvector.pl/

Adres: Reymonta 9

Kod Pocztowy: 60-791

Miasto: Poznań

Tel: +48 61 663 00 11


ZOSTAW OPINIE

  • Dzięki usługom tej agencji pracy tymczasowej w Poznaniu, znalazłem interesującą ofertę pracy. Zarówno warunki zatrudnienia, jak i wynagradzania były satysfakcjonujące.

  • Użytkownik tigic dodał komentarz 2019-05-13 15:13:14
  • Ocena 4
Opis:

Rozglądasz się za pracą na jakiś czas? Pragniesz dorobić do stałej pensji? A może jesteś studentem i akurat masz trochę więcej czasu, aby zarobić na wakacje, mieszkanie czy samochód? Zapoznaj się z ofertami zamieszczanymi w sieci, ale i takimi, które sprawdzone są już przez agencje pracy!

Z pewnością Twoją uwagę przykuć mogą oferty pracy tymczasowej zamieszczane na stronie poznańskiej agencji apvector.pl. To właśnie pracujący tam headhunterzy zajmują się poszukiwaniem pracowników dla firm, ale i ofert dla pracowników, którzy pragną zyskać kolejny wpis w CV. Na stronie danego przedsiębiorstwa znajdziesz zakładkę, w której publikowane są oferty pracy, zarówno stałej, jak i tymczasowej, w kraju, jak i za granicą. Od Ciebie zależy, na którą z ofert się skusisz! Z daną firmą wypłatę zawsze dostaniesz na czas, a o etapach rekrutacji czy wszelkich innych kwestiach, dowiadywać się będziesz na bieżąco.

Dodano: 2019-01-15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Tuczyńska TŁUMACZENIA

Miasto: Poznań

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Miasto: Pobiedziska

Ebordi s.c.

Miasto: Gądki