Menu

Ceram City
O FIRMIE


Domena: http://ceramcity.pl/

Adres: Zakopiańska 56A

Kod Pocztowy: 30-418

Miasto: Kraków

Tel: 48 12 357 20 57


ZOSTAW OPINIE

  • Wyposażenie łazienek od Ceram City to przede wszystkim świetny dizajn, który trafia w nawet najbardziej wyszukane gusta. Dzięki ich ofercie można mieć stylową i funkcjonalną łazienkę.

  • Użytkownik lanowo dodał komentarz 2019-04-01 09:50:51
  • Ocena 4
Opis:

Jeżeli chcemy mieć fantastyczną łazienkę, której będą nam zazdrościć znajomi i sąsiedzi – najprostszą drogą do uzyskania tego celu będzie odwiedzenie witryny firmy CeramCity, która specjalizuje się w kompleksowym dostarczaniu wszystkich elementów, składających się na wyposażenie łazienek, przede wszystkim w Krakowie. Strona funkcjonuje pod adresem: ceramcity.pl. Oferta obejmuje również transport zamówionych towarów, jak również w pełni fachowy montaż.

Priorytetem, jaki przyświeca działalności firmy CeramCity jest przede wszystkim satysfakcja klienta. Dużą zaletą współpracy z tą firmą jest znaczna elastyczność w podejściu do każdego ze zleceń.

Pracownicy CeramCity doskonale zdają sobie sprawę, że nie ma dwóch identycznych mieszkań, domów, ani łazienek. Każdy ze zleceniodawców przychodzi z nieco odmiennym pomysłem na aranżację swoich pomieszczeń.

Dodano: 2018-02-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Znicze Kowalczyk

Miasto: Tarnów

PPHU "BU-MOR"

Miasto: Przecieszyn

Zielona Firma Sp. z.o.o

Miasto: Kraków