Menu

"ELEGANS" Jakub Dawidowicz
O FIRMIE


Domena: http://www.elegansogrody.pl/

Adres: Ogrodowa 6

Kod Pocztowy: 56-410

Miasto: Dobroszyce

Tel: 695 247 687


ZOSTAW OPINIE

  • Firma "ELEGANS" wie jak zadbać o twój ogród, by był powodem do dumy swojego właściciela. Od pielęgnacji po system nawadniania - podchodzą do tematu profesjonalnie.

  • Użytkownik undad dodał komentarz 2018-08-10 15:15:00
  • Ocena 5
Opis:

Zastanawiasz się, która z firm ogrodniczych oferuje trawnik z rolki w Oleśnicy? Zajrzyj do oferty firmy elegansogrody.pl, która usługi kładzenia trawy oferuje od lat! Nie zwlekaj - już dziś postaw na pomoc specjalistów, dzięki którym Twój ogród zajaśnieje zielenią! 

Zielony trawnik na ogrodzie to marzenie wiele osób. Nie tylko prezentuje się pięknie, ale pozwala także na przyjemny wypoczynek w ciepłe dni. Jedną z najlepszych opcji jest wykorzystanie trawnika z rolki - opcja ta pozwala szybki cieszyć się estetycznym i przyjemnym w dotyku prawdziwym trawnikiem. Dolnośląska firma ma na swoim koncie wiele realizacji tego typu - ich usługom zaufało już wielu klientów, a tym samym zyskali oni grono zadowolonych klientów, które każdego dnia się powiększa. Już dziś możesz dołączyć do nich i Ty! Spełnij swoje marzenie o zielonym ogrodzie! 

Dodano: 2018-08-02

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Adwebia

Miasto: Kalna

Grupa TENSE

Miasto: Wrocław