Menu

Honda Gdynia - HLC Sp. z o.o.
O FIRMIE


Domena: https://www.hondagdynia.pl

Adres: Aleja Zwycięstwa 162

Kod Pocztowy: 81-540

Miasto: Gdynia

Tel: +48 58 666 16 66


ZOSTAW OPINIE

  • Przeglądaliśmy właśnie z mężem internet w poszukiwaniu Hondy (mąż ma sentyment do tej marki) i natrafiliśmy na stronkę Hondagdynia.pl . Tam właśnie natrafiliśmy na model najbardziej nam odpowiadający.

  • Użytkownik Iga Pawłowska dodał komentarz 2018-09-17 09:12:10
  • Ocena 5
Opis:

Marka Honda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jest sprawdzona i ceniona od lat, dlatego też decydując się na zakup samochodu tej marki, wiesz, że dokonałeś słusznego wyboru. Jeśli interesuje Cię Honda Accord w Trojmieście, to warto, abyś zajrzał na hondagdynia.pl i zasięgnął informacji o salonie sprzedaży Honda w Gdyni. To tam znajdziesz samochody nowe, które cechuje nowoczesny design i rozwiązania, które wpływają na komfort jazdy. Znajdziesz tam modele zarówno odpowiednie dla rodzin, jak i tych, którzy prowadzą własne firmy.

Dodatkowo firma zajmuje się również świadczeniem usług serwisowych. Korzysta z części oryginalnych, co na pewno wpływa pozytywnie na komfort jazdy. Poza tym w ofercie firmy można znaleźć samochody używane, które nie mają dużego przebiegu. Z pewnością warto tam zajrzeć i zapoznać z aktualną ofertą firmy.

Dodano: 2018-04-29

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


PartyShop Congee.pl

Miasto: Chojnice