Menu

Instal-Marco Zdzisław Przydanek
O FIRMIE


Domena: https://dobry-hydraulik.com

Adres: Głogowska 120

Kod Pocztowy: 60-243

Miasto: Poznań

Tel: +48605045522


ZOSTAW OPINIE

  • Instal-Marco Zdzisław Przydanek to sprawdzona firma i dobrzy fachowcy. Instalacja ciepłej wody użytkowej w moim nowym domu przebiegła bardzo sprawnie i nie kosztowało majątku.

  • Użytkownik Teneryf dodał komentarz 2018-05-30 08:12:32
  • Ocena 3
Opis:

Budując nowy dom, zwracamy szczególną uwagę na to, aby był on energooszczędny. Właśnie ze względu na niskie koszty, bezpieczeństwo i niezawodność zastosowanie ma instalacja ciepłej wody użytkowej. W przypadku domków jednorodzinnych najczęściej stosowanym źródłem ciepła jest kocioł gazowy kondensacyjny, który ma większą sprawność niż kocioł tradycyjny. Do łączenia podgrzewacza z punktami poborowymi stosuje się specjalne rury:

  • z tworzyw sztucznych
  • miedziane
  • ze stali nierdzewnej.

Na dobry-hydraulik.com dowiesz się, że obecnie nie stosuje się już rur ocynkowanych, ponieważ są one najmniej trwałe, a ze względu na niską cenę stosuje się najczęściej rury z polipropylenu.

Fachowcy z rekomendowanej firmy pomogą Ci w wyborze niezbędnych elementów instalacji c.w.u., a także dokonają montażu i sprawdzenia całej instalacji. Zanim jednak zdecydujesz się na usługę instalacji c.w.u., fachowcy dokonają wstępnej wyceny i zaproponują najlepsze rozwiązanie.

Dodano: 2018-01-22

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Tuczyńska TŁUMACZENIA

Miasto: Poznań

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Miasto: Pobiedziska

Ebordi s.c.

Miasto: Gądki