Menu

Linguemix
O FIRMIE


Domena: https://linguemix.eu/

Adres: Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego 2a

Kod Pocztowy: 93-259

Miasto: Łódź

Tel: 48 531 599 386


ZOSTAW OPINIE

  • Gdy pszyszło mi tłumaczenie na język włoski, nie wachałem się ani chwili. Zleciłem to Linguemix bo mam w nich zaufanie.

  • Użytkownik liweron dodał komentarz 2018-06-06 14:21:31
  • Ocena 5
Opis:

Nie znasz zbyt dobrze języka włoskiego, a masz kilka ważnych dokumentów do przetłumaczenia z tego języka? Szukasz sprawdzonego tłumacza, na którym naprawdę możesz polegać i który wykona za Ciebie trudną i mozolną pracę związaną z przetłumaczeniem tekstów medycznych lub dokumentacji prawniczej z języka polskiego na język polski? W biurze tłumaczeń LingueMix znajdziesz profesjonalną ofertę tłumaczeń z języka niemieckiego lub włoskiego. Możesz też zgłosić się do nich z tekstem po polsku, który przetłumaczą dla Ciebie na któryś z wcześniej wymienionych języków. 
Ich tłumaczenia na język włoski lub niemiecki są bardzo profesjonalne i dopracowane w każdym calu. Posiadają ogromne doświadczenie i bardzo szeroki zakres słownictwa, również specjalistycznego. Dzięki temu, zgłaszając się do nich, masz stuprocentową pewność, że Twój tekst zostanie przetłumaczony poprawnie. Dlatego nie zwlekaj, odwiedź stronę linguemix.eu i zapoznaj się z ich ofertą. Sprawdź, co dokładnie mogą dla Ciebie zrobić i zgłoś się do nich już teraz. 

Dodano: 2018-04-23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Daanpol

Miasto: Poniatów

Xfelgi.pl

Miasto: Poniatów