Menu

Maro Garage Marek Cerekwicki
O FIRMIE


Domena: http://marogarage.pl/

Adres: Studzienna 11A

Kod Pocztowy: 31-764

Miasto: Kraków

Tel: 690-328-328


ZOSTAW OPINIE

  • Tuleje poliuretanowe, które zakupiłem w tym sklepie internetowym, okazały się być solidnie wykonane - to dobry dostawca części tego typu. Będę z nim współpracował w przyszłości, to pewne, jak w banku. :)

  • Użytkownik oshonto dodał komentarz 2019-05-28 14:59:13
  • Ocena 3
Opis:

Jakie są najczęściej zamawiane części samochodowe? Wśród jednych z najpopularniejszych elementów wymienianych w pojazdach należą części wykonane z poliuretanu. Nic więc dziwnego, że warsztaty samochodowe szukają sklepów, w których można się w nie zaopatrzyć. W korzystnej cenie i na atrakcyjnych warunkach.

Interesują Cię tuleje poliuretanowe wahacza Skoda Octavia 1? A może poduszka skrzyni biegów lub tuleje stabilizatora przedniego? Znajdziesz je na stronie internetowej pod adresem marogarage.pl. Wszystkie produkty podzielono na przejrzyste kategorie. Dzięki temu łatwiej je znaleźć i wrzucić do wirtualnego koszyka. Warto zwrócić uwagę na długą listą marek samochodów, do których można zakupić części we wspomnianym sklepie. Audi, Mercedes, Volvo, Passat, Ford... Do każda auta dopasowuje się idealny element. Na półkach można znaleźć też płyty poliuretanowe pod zagęszczarki i wałki antywibracyjne.

Dodano: 2019-04-22

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Znicze Kowalczyk

Miasto: Tarnów

PPHU "BU-MOR"

Miasto: Przecieszyn

Zielona Firma Sp. z.o.o

Miasto: Kraków