Menu

„MTM” Jędrzej Bukowski
O FIRMIE


Domena: http://bukowskimagic.com/

Adres: Wróbla 42

Kod Pocztowy: 53-237

Miasto: Wrocław

Tel: +48 606 955 466


ZOSTAW OPINIE

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Opis:

Nie wiesz, jak uświetnić imprezę rodzinną? Przydałby Ci się iluzjonista, realizujący pokazy dla różnych grup wiekowych i jego show uświetniło już niejedno wesele czy urodziny dziecka? Świetnie się składa! Jędrzej Bukowski jest do Twojej dyspozycji, na pewno sprosta on Twoim oczekiwaniom, a jego show zaskoczy i rozbawi Ciebie i Twoich gości.

Na bukowskimagic.com dowiesz się, że polecany magik szerszej publiczności może być znany, np. z takich programów i seriali jak: Dzień Dobry TVN, Ojciec Mateusz czy Wieczór z Jagielskim.  Współpracował on z teatrem muzycznym Capitol, był też wykładowcą na Politechnice Wrocławskiej, ale zrezygnował i całkowicie poświęcił się pasji iluzjonistycznej.

Korzystając z usług tego magika, masz gwarancję, że przedstawienie będzie wyreżyserowane w najdrobniejszych szczegółach, a same sztuczki zdumiewające, zabawne i trochę straszne. Oczywiście na każdym przedstawieniu zdarzają się niespodzianki i nieprzewidziane sytuacje, ale iluzjonista, to mistrz improwizacji i świetnie sobie ze wszystkim poradzi.

Dodano: 2019-03-31

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Adwebia

Miasto: Kalna

Grupa TENSE

Miasto: Wrocław