Menu

MULTIKOMPLEKS COWORKING BIURA
O FIRMIE


Domena: http://poznan-coworking.pl

Adres: Mostowa 27

Kod Pocztowy: 61- 85

Miasto: Poznań

Tel: 505-268-068


ZOSTAW OPINIE

  • Wynajem przestrzeni biurowej w Poznaniu w sposób elastyczny i optymalny do potrzeb klienta - taka jest oferta MULTIKOMPLEKS COWORKING BIURA. Dodam, że biura są położone w dobrej lokalizacji - w centrum stolicy Wielkopolski.

  • Użytkownik edediste dodał komentarz 2018-10-18 15:54:10
  • Ocena 3
Opis:

Przestrzeń biurowa oraz konferencyjna do wynajęcia na godziny lub doby to oferta gwarantująca efektywną pracę w przyjemnej atmosferze, przy dużej oszczędności i niewielkim zobowiązaniu. Coworking w Poznaniu jest optymalnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą skupić się na swoich obowiązkach w odpowiednich warunkach oraz nie chcą ponosić przy tym zbyt wysokich kosztów. Firma Sp.S. Multikompleks zajmuje się wynajmem sal konferencyjnych i biur na określony czas, idealnie nadających się do pracy zespołowej i indywidualnej.

Stworzone w zabytkowej kamienicy miejsce do pracy z pewnością odpowie a potrzeby wszystkich wymagających Klientów, którzy poszukują ciekawej alternatywy do pracy lub organizacji spotkań w kawiarniach i innych miejscach publicznych. W ramach współpracy, możesz liczyć na pełne wyposażenie, dogodne warunki oraz klimatyczną przestrzeń, sprzyjającą pracy umysłowej.

Dodano: 2018-02-26

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Tuczyńska TŁUMACZENIA

Miasto: Poznań

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Miasto: Pobiedziska

Ebordi s.c.

Miasto: Gądki