Menu

STOR Orzechowscy Spółka Jawna
O FIRMIE


Domena: https://stor.eu/

Adres: Połanieckich 7

Kod Pocztowy: 67-100

Miasto: Nowa Sól

Tel: +48 68 387 93 59


ZOSTAW OPINIE

  • Ogrodowe figury zawsze bardzo mi się podobały, więc gdy teraz mam już prywatny ogród przy mieszkaniu także posiadam parę sztuk tych dekoracyjnych ozdób.

  • Użytkownik Rafał Krajewski dodał komentarz 2019-01-22 12:29:54
  • Ocena 5
Opis:

Szukasz oryginalnego sposobu na ozdobienie swojego ogrodu? Zależy Ci na tym, aby znaleźć naprawdę fajne figury i rzeźby, które nadadzą terenom zielonym przed Twoim domem wyjątkowego klimatu i charakteru? W takim razie odwiedź stronę internetową stor.eu i zapoznaj się z ich szeroką ofertą na ogrodowe figury i rzeźby wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury oraz na porastanie przez mchy i różnego rodzaju grzyby.
Firma STOR od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości ozdób do ogrodów zarówno prywatnych, jak i przy różnego rodzaju instytucjach, lokalach użytkowych czy w przestrzeni publicznej. Ich produkty cieszą się ogromną popularnością oraz zaufaniem ze strony klientów. Wszystko dzięki temu, że wykonane są z naprawdę dobrych materiałów oraz z ogromną starannością. Gwarantuje to, że rzeźby będą nadawały Twojemu ogrodowi wyjątkowy klimat i będą prezentować się pięknie przez długie, długie lata.

Dodano: 2018-07-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Ogrodnictwo Awangarda

Miasto: Krosno Odrzańskie

Allemeble

Miasto: Sława