Menu

Uitzendbureau van Doorn
O FIRMIE


Domena: http://www.praca-w-holandii.com.pl/

Adres: Pocztowa 10

Kod Pocztowy: 47-300

Miasto: Krapkowice

Tel: +48 508 504 465


ZOSTAW OPINIE

  • Poszukujecie możliwości zarobkowania w Holandii? Myślę, że dobrze jest skorzystać z usług tej agencji pośrednictwa. Ja już pracuję, dzięki nim w ogrodnictwie i uczę się języka - na poziom wynagrodzenia też nie mogę narzekać. :)

  • Użytkownik paror dodał komentarz 2019-04-18 10:49:11
  • Ocena 3
Opis:

Jedną z wielu ofert, jaką dla swoich klientów przygotowała firma o nazwie VDU, jest praca w Holandii w ogrodnictwie. Umożliwia ona nie tylko skuteczne nauczenie się języka, a także rozwój umiejętności ogrodniczych, ale przede wszystkim otrzymywanie naprawdę wysokich wynagrodzeń.

Osoby, które są zainteresowane podjęciem takiej pracy nie muszą o nic się praktycznie martwić - wszystkimi formalnościami zajmą się bowiem wykwalifikowani pracownicy tej firmy, którzy posiadają w tej dziedzinie naprawdę spore doświadczenie, zatem z pewnością będą w stanie pomóc każdemu potencjalnemu klientowi.

Na stronie internetowej tej firmy - którą każdy zainteresowany znajdzie bez problemu pod adresem praca-w-holandii.com.pl - zamieszczony jest szczegółowy opis wszystkich proponowanych stanowisk, a także dane kontaktowe.

Dodano: 2018-12-27

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


OROME SC

Miasto: Kluczbork

Apteka Urtica

Miasto: Kędzierzyn-Koźle

LC Apart Sp. z o.o.

Miasto: Opole