Menu

Apteka Pod Gwiazdą


O FIRMIE


Domena: https://aptekapodgwiazda.pl/

Adres: Azalii Pontyjskiej 2a

Kod Pocztowy: 37-310

Miasto: Nowa Sarzyna

Tel: 500 623 943


ZOSTAW OPINIE

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Opis:

W internetowej aptece można znaleźć między innymi środki do higieny, pielęgnacji oraz ochrony jamy ustnej. Jedną z propozycji dostępnych pod adresem gwiazda.org jest płyn do płukania jamy ustnej Chlorhexil Extra, przeznaczony do stosowania w przypadku między innymi stanów zapalnych śluzówki, jak i profilaktycznie. Preparat ten pomaga zachować właściwą florę bakteryjną jamy ustnej, unieszkodliwiając groźne dla zdrowia bakterie, co ma też przełożenie na świeży oddech. Jest dobrym uzupełnieniem dla szczoteczki i pasty oraz nici dentystycznej, trzeba bowiem zdawać sobie sprawę z tego, że większość bakterii tak naprawdę nie znajduje się na zębach.

Systematyczne stosowanie preparatu przyczynia się do ochrony zębów przed próchnicą, a także do zachowania zdrowia dziąseł, co jest ważnym elementem profilaktyki groźnej choroby, jaką jest paradontoza.

W ofercie można też znaleźć inne produkty do stosowania w celu zapewnienia sobie komfortu oraz ochrony jamy ustnej, na przykład pasty do zębów, z fluorem i bez.

Dodano: 2023-03-23

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Tanie Szorowarki

Miasto: Dębica

PRO-music

Miasto: Rzeszów