Menu

AZ Lokalizacja


O FIRMIE


Domena: https://azlokalizacja.pl/

Adres: Os. Zwycięstwa 10F

Kod Pocztowy: 61-646

Miasto: Poznań

Tel: 513 472 003


ZOSTAW OPINIE

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Opis:

Na stronie internetowej azlokalizacja.pl została przedstawiona oferta firmy, która specjalizuje się w wykrywaniu wycieków w instalacji centralnego ogrzewania oraz układzie kanalizacyjnym. Podmiot działa w branży od lat i może się pochwalić setkami zadowolonych klientów i rozbudowaną ofertą, która obejmuje między innymi sprawdzanie szczelności rurociągów.

Próba szczelności powinna być wykonywana przed oddaniem do użytku nowego budynku, po gruntownym remoncie, wymianie instalacji centralnego ogrzewania czy przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Dzięki temu właściciel będzie mieć pewność, że system jest  sprawny.

Przed przystąpieniem do pracy fachowcy dokładnie sprawdzają wytyczne danego producenta dotyczące systemu i dostosowują do nich aparaturę. Następnie odłączą od obiegu wszystkie urządzenia, które mogą zakłócić pomiar. W przypadku dużej instalacji znajdującej się np. w domach wielorodzinnych, obiektach usługowych, biurach, pracownicy podzielą układ na kilka fragmentów i przetestują je osobno.

Dodano: 2023-01-15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Tuczyńska TŁUMACZENIA

Miasto: Poznań

Wolka 24 Hurt

Miasto: Wólka Kosowska

Ebordi s.c.

Miasto: Gądki