Menu

GMS Corporation sp. z o.o.
O FIRMIE


Domena: https://gms-system.com/

Adres: Krynicka 55

Kod Pocztowy: 33-335

Miasto: Nawojowa

Tel: 18 445 70 93


ZOSTAW OPINIE

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Opis:

Przechowywanie narzędzi ogrodowych, rowerów czy choćby drewna kominkowego pod gołym niebem nie służy im dobrze. Narażone na wiatr, śnieg i słońce narzędzia i zabawki szybko niszczeją i nadają się tylko do wyrzucenia, natomiast drewno bardzo szybko moknie i podczas palenia wydziela mnóstwo gryzącego dymu, który w postaci czarnej mazi skrapla się na ściankach kominka czy przewodzie kominowym.

Aby zniwelować powyższe problemy z zabezpieczeniem rzeczy wrażliwych na pogodę, warto postawić na proste, funkcjonalne rozwiązania. Jednym z wartych polecenia jest wiata stalowa, którą można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie internetowej gms-system. com. Wiata, o ile nie przekroczy metrażu 35 m2, nie wymaga uzyskania pozwoleń budowlanych. Dodatkowo model z polecanej oferty jest szybki w montażu oraz ładnie komponuje się z każdym otoczeniem, bez względu na to, czy jest to zielony ogród, czy też blokowisko w mieście. 

Taka wiata to także świetny pomysł na garażowanie jednośladów. Dla miłośników motorów i skuterów jest to idealne rozwiązanie, gwarantujące składowanie sprzętu w jednym miejscu. 

Dodano: 2020-05-14

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Znicze Kowalczyk

Miasto: Tarnów

AGTOM s. z o.o.

Miasto: Kraków

PHU Firma Kora

Miasto: Przybradz