Menu

JAKUB CZYRNEK QUBAGLASS
O FIRMIE


Domena: https://qubaglass.com/

Adres: Podhalańska 4

Kod Pocztowy: 34-700

Miasto: Rabka-Zdrój

Tel: 531 447 395


ZOSTAW OPINIE

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
Opis:

Firma Jakub Czyrnek QUBAGLASS to dostawca, którego domeną jest profesjonalna obróbka szkła. Proponuje gotowe i przydatne jako wykończenie każdego rodzaju przestrzeni rozwiązania, nadające się zarówno do wnętrz utrzymanych w klasycznym stylu, jak i tych bardziej nowoczesnych. 

Proponowane realizacje klient może personalizować. Wykonawca przyjmuje zamówienia na płyty lub lustra na wymiar, jest w stanie też nanieść wybrany  nadruk na szkle metodą UV, co gwarantuje odpowiednie utrwalenie wzoru na długi czas. Pracownicy firmy starają się też, by dostarczone tafle były bezpieczne dla przyszłych użytkowników, dlatego prowadzą sprzedaż tylko szkła laminowanego.

Dla klientów poszukujących inspiracji udostępniono na stronie realizatora zdjęcia wykonanych do tej pory projektów. Jest to także potwierdzenie, że zatrudniona kadra może podjąć się każdego, nawet mocno skomplikowanego zlecenia, dbając o najmniejszy detal, terminowość wykonania zamówienia oraz o to, by efekt końcowy spełniał oczekiwania klienta. 

Dodano: 2021-11-15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Znicze Kowalczyk

Miasto: Tarnów

PPHU "BU-MOR"

Miasto: Oświęcim

AGTOM s. z o.o.

Miasto: Kraków