Menu

Lulkowo.pl
O FIRMIE


Domena: https://www.lulkowo.pl/

Adres: Sarmacka 12

Kod Pocztowy: 02-972

Miasto: Warszawa

Tel: 885 900 851


ZOSTAW OPINIE

  • Nie macie pomysłów co kupić swoim dzieciom pod choinkę czy na urodziny? Myślę, że warto zajrzeć na lulkowo.pl - mają tam wybór zabawek, które z pewnością przypadną do gustu waszym pociechom.

  • Użytkownik onges dodał komentarz 2019-10-09 14:04:26
  • Ocena 3
Opis:

Są konkretne powody, dla których warto zajrzeć na stronę Lulkowo.pl. Mamy bowiem do czynienia z wysoko ocenianym sklepem z zabawkami, jak również licznymi akcesoriami dedykowanymi dzieciom w różnym wieku. Wszystkie produkty, które trafiły do oferty opierają się na doskonałych materiałach. Posiadają również wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki którym spełniają normy stawiane produktom użytkowanym przez najmłodszych. To daje rodzicom gwarancję bezpiecznych zakupów oraz bezpieczeństwa po stronie dziecka.

Nie ma znaczenia, o jaki wyrób chodzi. Każda kategoria towarów u polecanego sprzedawcy jest podporządkowana tym samym wymogom w zakresie jakości oraz bezpiecznego korzystania. Dziecięce puzzle podłogowe nie są w tym względzie wyjątkiem. Stanowią one świetną zabawkę edukacyjną, za pomocą której można rozwijać kreatywność oraz inne cenne umiejętności. Niska cena zakupu sprawia, że opłaca się po nie sięgnąć.

Dodano: 2018-07-17

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


ECOFASADA Sp. z o.o.

Miasto: Konstancin-Jeziorna

Delfin Detection & Mapping

Miasto: Warszawa