Menu

Pretty Little Weddings
O FIRMIE


Domena: https://prettylittleweddings.pl

Adres: Augustyna Szamarzewskiego 44b

Kod Pocztowy: 60-552

Miasto: Poznań

Tel: 606225630


ZOSTAW OPINIE

  • Pomoc 'Pretty Little Weddings' okazał się być niezbędna podczas przygotowań do naszego wesela. Dziękujemy za tak fachowe wsparcie, które uchroniło nas przed katastrofą (i to parokrotnie).

  • Użytkownik bluebear122 dodał komentarz 2020-06-08 15:20:22
  • Ocena 5
Opis:

Pretty Little Weddings proponuje w Poznaniu planowanie ślubów i wesel, które będą spełnieniem marzeń przyszłych państwa młodych. Firma zapewnia profesjonalne wsparcie konsultantki i wykonawczyni planów weselno-ślubnych, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki jej zaangażowaniu każde przyjęcie jest unikatowe, a atrakcje przygotowane na zabawy weselne zainteresują zarówno najmłodszych, jak i starszych. Kompleksowa praca koordynatora ślubów cieszy się już ogromnym powodzeniem w całej Polsce, dlatego biuro w Poznaniu ciągle poszerza zakres usług.

Oprócz pełnej informacji o ofercie na stronie online znajdują się również ciekawe wpisy blogowe, które warto przeczytać. Z nich można dowiedzieć się, na czym dokładnie polega praca takiej wedding plannerki- specjalistki od wesel i ślubów.

Dodano: 2018-10-12

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Z PODOBNEJ BRANŻY


Tuczyńska TŁUMACZENIA

Miasto: Poznań

Wolka 24 Hurt

Miasto: Wólka Kosowska

Ebordi s.c.

Miasto: Gądki